Вибивальник лиття у Нікополь
Интерпайп
Никополь, Днепропетровская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія ІНТЕРПАЙПЧАО НІКОПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД НРЗ ключове підприємство машинобудівного комплексу Інтерпайп. Воно забезпечує запчастинами та змінним обладнанням потреби всіх виробничих активів компанії, таких як Дніпросталь, Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Ніко Тьюб та ін.

З початку військових дій колектив НРЗ також виготовляє та відправляє на передову для ЗСУ пластини для бронежилетів, конструкції для річкових переправ, запчастини та ін.

Завод працює на 100%, безперебійно виплачує зарплату, забезпечує безоплатну доставку працівників, які проживають у Марганці, Покрові та інших населених пунктах Нікопольського району.

У складі всього багатотисячного колективу Інтерпайп допомагає зміцнювати вітчизняну економіку та добиватися перемог на фронтах.

 • НРЗ відкриває прийом персоналу та пропонує роботу на вакансії : ВИБИВАЛЬНИК ЛИТТЯ(ЗАВАЛЬНИК ШИХТИ), БРИГАДИРОсновнізадачі : - забезпечення своєчасного вибивання відливок і спостереження за правильною роботою вибивних механізмів;
 • налагодження вибивної решітки та інших обслуговуваних механізмів та пристосувань;- завалка плавильних печей загальною місткістю до 40 т шихтовими матеріалами автоматично та за допомогою машини завалення,- інших підйомників або вручну при завантаженні великогабаритного металу;
 • спостереження за своєчасною подачею шихти і рівномірним завантаженням шихти в печі;- для нагляду за збереженням стовпів і арок печі при завалці шихтових матеріалів;
 • спостереження за роботою механізмів машин і за її електроустаткуванням;- усунення невеликих неполадок в роботі завалювальних механізмів;
 • участь в ремонті завалочних машин.Що ми очікуємо від Вас? - Освіта : базову загальну середню освіту або початкова загальна освіта без вимог до стажу- Виробничо-технічне навчання по цій професії, кваліфікаційну групу по електробезпеці не нижче lІI .
 • Досвід роботи : професійна підготовка на виробництві не менше 1 року.- Наявність посвідчення за фахом Вибивальника лиття 3 розряду (бажано)Компанія пропонує : - Офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня відповідно до КЗпП- Гарантована заробітна плата на картку 2 рази на місяць- Щорічна оплачувана відпустка та оплата лікарняних листів- Дотації на харчування- Корпоративний транспорт (напрямки : Марганець, Покров)- Медстраховка (частково страховий внесок сплачує підприємство)- Навчання нових професій, а також підвищення розряду (за рахунок коштів компанії)- Графік роботи : 1 змінний 5 ти денний.
 • Робоче місце у м.Нікополь.Готові розглядати спеціалістів, які приїхали з інших регіонів.Чекаємо на ваші відгуки : Моб. 067482 60 24, email : откликнуться Мене звуть Вікторія, буду рада відповісти на Ваші запитання.Вітаються відгуки з резюме.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява