Керівник відділу експортних продажів
ПП Віктор і К
Украина, Власовка
5 днів тому
source : Jobs.ua

Прямому роботодавцю, великої національної компанії, для розвитку експортних продажів потрібен досвідчений Керівник відділу експортних продажів, що вільно володіє англійською мовою.

Обов&#;язки кандидата : Пошук покупців та реалізація продукції за межами України.Збільшення асортименту та обсягу постачання, розвиток співпраці з існуючими клієнтами.

Участь в оформленні та надсиланні продукції на експорт.Збір та аналіз комерційної інформації з конкурентів.Формування пропозицій щодо просування продукції на зарубіжному ринку.

 • Вимоги до кандидата : Досвід у експортних продажах у подібних компаніях не менше 3-х років.Вільне володіння англійською.Впевнений користувач ПК (Word, Excel, PowerPoint)Обов&#;
 • язковою є наявність досвіду роботи не менше 3-х років на посаді керівника відділу експортного продажу або менеджера в єдиній особі у виробничих компаніях.

  Успішний досвід роботи (підтверджений конкретними результатами).Успішні переговори лише на рівні осіб, які приймають рішення про закупівлю.

  Знання маркетингових інструментів просування продукції.Знання способів сегментації клієнтів та розробки клієнтських пропозицій.

  Системність, стратегічне мислення, комунікабельність, ділова активність та вміння керувати роботою підлеглих працівників.

  Умови роботи : Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії.Можливість професійної самореалізації у великій компанії.Графік роботи 5 / 2.

  Якщо Ваш досвід роботи та побажання відповідають вимогам та можливостям Компанії, надсилайте, будь ласка, резюме із зазначеним рівнем зп.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява