Керівник відділу продажів в інтернет-магазин
ФОП Іваніщук Ольга Ігорівна
Украина, Луцк
5 днів тому
source : Jobs.ua

Привіт! Мене звати Оля і я засновниця найбільшого в інстаграмі інтернет-магазину штучних ялинок https : / / www.instagram.

com / urbantree.com.ua / .Ми постійно ростемо, збільшуємо продажі і кількість працівників. На сезон 2021 2022 року шукаємо керівника відділу продажів людину, основний обов’язок якої збільшувати дохід компанії через управління менеджерами з продажу.

Робота активна, аналітична, але одразу творча для людей, які постійно люблять бути в русі і спілкуванніЩо ми пропонуємо?класний конкурентний продукт, за який не соромно перед споживачами і роботу в атмосфері новорічного свята : сезонну роботу у стабільному проекті нам 5 ріквиплату зарплати щотижня та можливість самостійно впливати на рівень заробітної плати фікс + % від продажівпостійну прокачку ваших компетенцій у нас працює внутрішня академія, де кожен працівник отримає професійне навчання та наставництво від більш кваліфікованих колегмолодий класний колектив середній вік 27 роківможливість проявити себе і реалізувати задуманеЩо ви будете робити?

1. Планувати : складати планів продажу на тиждень, місяць, коректувати плани відповідно до будь-яких змін, розраховувати всі щоденні активності для менеджерів щоб виконати план2.

Мотивувати своїх підлеглих до досягнення цілей проекту3. Організовувати роботу відділу : розподіляти обов’язки між підлеглими, регламентувати взаємовідносини між ними, проводити щоденні збори менеджерів4.

Контролювати складати звіти, проводити аналітичну роботу у відділіХто нам потрібен?лідер і натхненник для всього відділутой, хто візьме відповідальність за виконання плану продажів відділутой, що може розвивати команду менеджерів з продажутой, що зможе досягти дисципліни всередині відділу через інструменти управлінняМи точно будемо раді бачити вас в команді якщо ви : маєте досвід роботи на посаді керівника відділу продажів або досвід управління командами ви вмієте управляти людьми і вести їх до цілімаєте досвід роботи на посаді менеджера з продажіву вас є знання і навички у продажах, які ви використовуєте на практиці, ви знаєте як виявити потребу у клієнтів.

для вас не новина, що в продажах є етапи, ви розумієте як вони працюють і вмієте ними користуватисямислите вимірювальними результатами, а не процесами : у вас аналітичний склад розумуточно знаєте як досягти поставлений план і вмієте не здаватися на шляху до цілівам комфортно працювати в системній компанії з чіткими та розумними результатамивмієте працювати з Google Документамивас цікавить саморозвиток і підвищення своїх компетенційДля того щоб зайняти цю посаду потрібно пройти наступні кроки і показати особистий результат на кожному з етапів : 1.

Вивчити продукт та воронку продажів2. На початкових етапах самостійно продавати товари3. Виконати плану із доходу всім відділом продажів4.

Розібратися у воронці маркетингуОплата залежить від того які у вас є знання, вміння, навички та результати на даний момент і обговорюється на співбесіді.

Оплата перші 2 місяці фікс. Згодом вищий фікс та відсоток. У вас буде можливість самостійно впливати на свій результат.Якщо Ви впевнені у собі, відчуваєте великий потенціал і бачите, що єдине, що не вистачає це хороший продукт і системна компанія тоді Вам до нас!У конкурсі беруть участь лише кандидати, які продадуть себе у супровідному листі.

Без супровідного резюме не роздивляємось.І зараз, якщо ви уважно прочитали вакансію і хочете взяти участь в конкурсі, почніть свій супровідний лист із слів я готовий / готова пройти додаткові етапи відбору , а також напишіть чому ми маємо взяти саме вас.

Так ми зрозуміємо, що ви уважний кандидат.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява