Інженер продукту (аналіз даних / підтримка виробництва мікросхем)
Dialog Semiconductor
Львов, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Dialog Semiconductor / Renesas Electronics компанія-виробник інтегральних мікросхем для компактної електроніки (мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навушники, IoT пристрої тощо.

а також мікросхем для автомобільного ринку. Львівський офіс та зокрема команда інженерів продукту продовжує рости і розшукує талановитих інженерів.

Ціллю роботи інженера продукту є досягнення високої якості та відповідності заявленим характеристики кожної виготовленої мікросхеми та забезпечити стабільне виробництво з низьким рівнем браку.

Ви будете вирішувати задачі, пов’язані з запуском та підтримкою масового виробництва інтегральних мікросхем для промислового та автомобільного ринків, тісно комунікуючи з командами розробки, якості, тестування, характеризації мікросхем, менеджментом проекту та фабриками у Європі, Азії та Північній Америці.

Обов’язки : Аналіз даних для визначення причин браку продукції. Зниження відсотку бракованої продукції (статистичне опрацювання даних, аналіз відмов, управляння деструктивним і недеструктивним лабораторним аналізом бракованих зразків).

Комунікація з командами розробки, забезпечення якості, тестування та характерації мікросхем, технологами, а також фабриками напівпровідників щодо процесу розробки, запобігання та вирішення проблем на виробництві.

Рішення щодо проблемних партій на основі інженерної оцінки даних тестів. Підтримка кваліфікації (ESD, HTOL, HTSL, BHAST) та визначення електричних специфікації продукту (Test and Datasheet Specifications).

Знання і застосування стандартів та внутрішніх процедур з забезпечення якості. Допомога у вирішенні проблем на виробництві.

Знання та вміння : Інженерна освіта у галузях : електроніка, радіотехніка, мікро- та наноелектроніка, фізика напівпровідників, та пов’язані спеціальності (розглядаємо резюме студентів-випускників без досвіду роботи).

Знання цифрової та аналогової схемотехніки. Розуміння процесу виробництва інтегральних мікросхем. Знання методів статистичного опрацювання даних.

Базові навики програмування (Python, C#, VBA, R або інші). Володіння англійською на рівні Intermediate. Буде плюсом : Досвід роботи в сфері напівпровідників або електроніки, а також аналізу даних.

 • Знання методик вимірювання електричних параметрів. Вміння працювати з лабораторним обладнанням. Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування з гідною оплатою праці Робота з сучасним обладнанням Гнучкі робочі години 28 календарних днів відпустки Державні свята вихідні Курси англійської (4 мовні школи на вибір) Медичне страхування;
 • Гнучкий робочий графік; Зручний офіс з кімнатою відпочинку. Please send your resume only in English.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява