Інженер з нормування праці
Укрпошта
Винница, Винницкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Шукаємо професіоналів!Укрпошта сьогодні одна з найбільш динамічних компаній. Ми стрімко оновлюємось і впроваджуємо нові підходи в роботі з персоналом.

Здійснюємо пошук фахівців, які допоможуть підвищити ефективність роботи та сервісу компанії. Запрошуємо на роботу Інженера з організації та нормування праці Вимоги : - Повна вища освіта.

 • Впевнений користувач ПК.- Здатність швидко навчатися та працювати з великим об'ємом інформації.- Знання Word, Excel.- Уважність та відповідальність.
 • Обов’язки : - Розрахунки нормативної чисельності виробничого штату.- Нарахування заохочень.- Складання фотографії робочого дня.

 • Шронометражні спостереження.- Складання наказів, звіту з праці.- Нормування доставних дільниць .Ми пропонуємо : - Можливість здобути досвід роботи в компанії, яка активно розвивається.
 • Повна зайнятість : 8 30 до 17 30 з Пн-Пт.- Дружній колектив, котрий працює командно і на результат.- Заробітна плата з перспективою росту.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява