Інтернет-маркетолог
MEGOGO.NET
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

MEGOGO провайдер розваг, з яким вдома стає краще. Це як ніби ти купив собі все телебачення відразу, а з ним у пакеті ще йшли кінотеатри, ігри, аудіокниги та подкасти.

Наша щомісячна аудиторія складає 55 мільйонів унікальних користувачів з усього світу, каталог ресурсу розширився до 150 000 годин контенту, а нашими партнерами стали відомі студії : FOX, BBC, Sony, Walt Disney, Universal, Warner Brothers, Paramount Pictures і інші.

І це лише початок. Зараз ми розшукуємо цілеспрямованого і ініціативного маркетолога в команду Retention маркетингу Наш ідеальний кандидат : Має практичний досвід роботи в інтернет-маркетингу від 2-х років.

Має практичний досвід продажу онлайн-продуктів та онлайн-послуг та може показати кейси в деталях. Має досвід аналізу вхідного трафіку та досвід роботи в Google Analytics, AppsFlyer та інших системах веб та мобайл аналітики.

Має досвід налаштування та аналізу емейл та вайбер розсилок. Знає, що таке конверсія, CTR, CPA, ARPU. Володіє аналітичним складом розуму і уважністю до цифр.

Вміє аналізувати і робити висновки з рекомендаціями щодо подальших дій. Готовий генерувати і реалізовувати нові ідеї. Відкритий до нових технологій.

Комунікабельна, легка у спілкуванні людина. Що потрібно буде робити : Запуск нових передплат в різних країнах. Запуск реклами передплат MEGOGO всередині сервісу на різні сегменти аудиторії.

Планування та запуск емейл та вайбер розсилок. Робота з маркетинговою воронкою (від першого продажу до повернення користувачів).

Висування гіпотез для A / B тестування і аналіз результатів тестів. Поліпшення ефективності посадочних сторінок і промо матеріалів : створення, висунення гіпотез для A / B тестування, дрібні правки верстки, аналіз змін.

Поліпшення показників конверсії. Взаємодія з копірайтерами, дизайнерами, верстальниками, аналітиками (постановка і контроль виконання завдань) Що ми пропонуємо : Роботу в стабільній компанії адже ми понад десять років на ринку.

Дійсно цікаві завдання : бери участь у створенні медіасервісу майбутнього. Конкурентний рівень заробітної плати. Неймовірно круті корпоративи.

Наприклад, усією командою на Atlas Weekend. Відносини, побудовані на довірі. Багато можливостей для розвитку. Безкоштовні уроки англійської мови.

Завжди свіжі фрукти і корпоративний бариста в офісі. Залишайся активним разом із нами, грай у футбол або настільний теніс.

Наш тренер із настільного тенісу всьому тебе навчить, адже він завжди в офісі. Обирай, що тобі до душі й бери участь у змаганнях! У тебе є можливість навіть виконати свою дитячу мрію і стати спортивним коментатором.

Відповівши на вакансію і надіславши своє резюме в Компанію (ТОВ Мегого ), зареєстровану й діючу відповідно до законодавства України, реєстраційний номер 38347009, адреса : Україна, м Київ, вул.

Новокостянтинівська, 18 В (далі Компанія ), ви підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що Компанія обробляє ваші особисті дані, представлені у вашому резюме, відповідно до Закону України Про захист персональних даних та правил GDPR.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява