Провізор / Фармацевт (Борщагівка, бульвар Кольцова, 14Є)
Аптека АНЦ
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Лідер ринку України Національна мережа аптек АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія у зв’язку з розширенням запрошує до своєї великої дружної команди Провізора / Фармацевта, що бажає побудувати класну кар'єру і заробляти гідні гроші.

Що ми пропонуємо? Можливість вибору роботи ближче до дому, щоб ви економили час на проїзд і більше присвячували його собі.

Офіційне працевлаштування в штат компанії за моделлю максимальної прозорості згідно з КЗпП. Чітку карту кар'єрного росту від Фармацевта до Завідувача аптекою і Куратора кількох аптек.

Це можливо за 2- 3 роки. Навчання у внутрішньому університеті як офлайн, так і онлайн, щоб ви швидше будували кар'єру і підвищували свій дохід.

Роботизовані технології у нас товарообіг на 50% вищий і обслуговування на 40% швидше. Ви більше заробляєте. Висока заробітна плата + можливість впливати на свій дохід.

Щоквартальне нагородження кращих співробітників цінними призами та заохоченнями. У питаннях зростання всередині компанії ми завжди віддаємо перевагу своїм співробітникам, яких заздалегідь готуємо до підвищення.

Ми визнаємо внесок, оцінюємо старання і ділимося успіхом. За 2020 рік у нашій компанії 80 провізорів / фармацевтів піднялися на посади Завідувачів аптекою.

 • Ми точно спрацюємося, якщо ви : знаєтеся на асортименті лікарських засобів; бажаєте розвиватися і вдосконалювати свої навички;
 • товариські, привітні, любите допомагати іншим; опанували комп’ютер на рівні впевненого користувача; готові підтримувати колег і працювати на спільний результат.

  І якщо ви поділяєте нашу місію : Ми хочемо зробити наших клієнтів здоровішими і красивішими, забезпечуючи їх якісними й доступними препаратами .

  Зі свого боку ми забезпечимо всім необхідним, щоб саме в нашій компанії ви змогли досягнути особистих цілей і реалізувати амбіції.

  Щоб ви розвивалися в дружному колективі, де кожен один одного підтримує та надихає на спільну перемогу. Ви працюватимете в компанії, яка займає позицію 1 за кількістю аптек, а також має найбільшу частку ринку.

  Ми лідери. Наші співробітники лідери. Приєднуйтеся до лідерів!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява