провідний спеціаліст
Нова державна служба України
Киев, Ukraine
3 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Без вимог до досвіду роботи

Вільне володіння державною мовою

Без вимог до володіння іноземною мовою

Посадові обовязки

1.Приймає громадян з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон , паспорта громадянина України у формі ID картки та реєструє прийняті матеріали.

2.Після прийому перевіряє по всіх обліках, забезпечує проведення перевірки обставин, що перешкоджають видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у формі ID картки та здійснює зміну стану персональних даних.

3. За дорученням керівництва районного відділу готує доповідні записки, довідки, аналітичні матеріали та інші документи у межах своєї компетенції.

4.Готує документи, необхідні для забезпечення прийняття рішень, про видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID картки.

Здійснює інші правозастосовні повноваження на основі й на виконання законодавства України.

5.Дотримується вимог Закону України Про захист персональних даних .

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку основного працівника (строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку)

Умови оплати праці

Надбавка за вислугу років у розмірі визначеному статтею 52 Закону України Про державну службу , надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів зі змінами.

Термін подачі заявок : 2021-04-19

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява