Менеджер з активного продажу-маркетингу (IT-послуги)
ООО SOFT.UA
Киев, Киев
22 годин тому
source : Jobs.org.ua

Менеджер з активного продажу-маркетингу (IT-послуги) У зв'язку із збільшенням відділу активних продажів та бажанням заробляти більше ТОВ SOFT.

ua приймає на конкурсній основі 2-х менеджерів (стажерів) для Бойового відділу продажів. Добридень! Я, Дмитро Юрійович Асмогілов.

Я керівник відділу продажів компанії SOFT.UA. Якщо у Вас немає досвіду, але Ви впевнені, що зможете домогтися успіху - приходьте, телефонуйте і я Вас перевірю.

Якщо це Ваше - я навчу і команда підтримає! Я, вчу, стажую і даю шанс на успіх в роботі. Чому для мене не важливі Ваші професійні здібності / професійний досвід і я готовий з Вами ділитися професійними знаннями?

Тому що мене цікавлять, в першу чергу, людські якості : сама ЛЮДИНА і її таланти, мотиви, життєвий багаж, і тільки після зрозуміння хто переді мною мене можуть зацікавити його професійні здібності.

Якщо людина має необхідні таланти і має бажання, то я впевнений, що іншому його можливо навчити. Скільки часу проходить саме навчання?

Все залежить від якісних і кількісних характеристик самої людини : знання сфери IT, знання сфери продажів, вміння вчити на память, бажання вчитися, тощо.

В середньому первинне навчання займає 1-3 місяця. Навчання складається з теоретичної частини і практичної. З перших днів навчання йде практика, яка і дає можливість отримати дохід з першого дня в повному об'ємі.

Я буду вимагати від менеджера рівень річної заробітної плати 336 000 - 5 720 000 грн. Не всім бажаючим вдасться стати успішним менеджером і заробляти такі кошти, тому що не всі хочуть старанно вчитися і ефективно та креативно працювати.

 • 6 причин працювати в нашій команді : 1) різнобічний розвиток в компанії, яка стабільно розвивається; 2) цільова аудиторія в Америці більш 10 000 000 клієнтів;
 • в Україні та СНГ більш 100 000 (близько 50% - це Київ та інші столиці); 3) можливість кар'єрного зросту; 4) об'єм фінансового добробуту залежить в першу чергу від Вас;
 • 5) можливість отримати стабільну роботу; 6) нові знання і навички, розкриття свого потенціалу для реалізації себе. Вимоги до кандидата : 1) бажання працювати на 100% + 1% везіння / успіх / талант;
 • 2) розуміння або бажання зрозуміти психологію-філософію спілкування з людьми; 3) досвід комерційної діяльності вітається (не є обов'язковим);
 • 4) вільне володіння англійською (американською) по темам : бізнес, IT, фінанси, тощо. Умови праці : 1) Робота в офісі в центрі Києва або в любому місці світу + можливі відрядження : пн.

 • пт., робочі години і план дій менеджер налаштовує сам орієнтуючись під американський бізнес час та робочі дні з 16.00 до 24.
 • 00г. (приблизно). 2) Я пропоную ВАМ прогресивну форму оплати, яка залежить від Ваших здібностей і впертості. Оплата складається з двох варіантів доходу (Ставки не має! Відрядна форма оплати праці - це оплата, яка прямо залежить від кількості виробленої / проданої продукції / послуги.

 • Кому потрібна стабільність у вигляді ставки - шукайте іншого місця під Сонцем) : Активний дохід : 20% від суми контракту (валовий дохід, оборот), в перші 3 місяці роботи відсоток збільшений до 50%, наступні 3 місяці він дорівнює 30%;
 • Пасивний : від 5 до 10% від вторинних продажів та інше, в перші 3 місяці роботи відсоток збільшений до 20%.Обов'язки : 1) Cтворення лояльного клієнта з метою укладання з ним угоди;
 • 2) Комунікація з клієнтом на етапі створення проекту і після; 3) Виконувати план продажів. Основні етапи активних продажів : 1) Знаходження ВК (вірогідних клієнтів або лідів) через пошук : холодні дзвінки, зустрічі, соціальні мережі, месенджери, тощо;
 • 2) Вийти на ключову людину, познайомитися з ним і встановити особистий контакт; 3) Представити нашу компанію, окреслити ВК наші послуги;
 • 4) Виявити явні і приховані потреби ВК; 5) Зробити пропозицію ВК, з якою він погодиться; 6) Укласти угоду і отримати кошти;
 • 7) Поверхневий контроль виконання взятих на компанію зобов'язань; 8) Розвиток особистих зв'язків з клієнтом, отримання відгуку у клієнта;
 • 9) Виявлення нових потреб / бажань / болю ВК для подальших додаткових продажів і отримання рекомендацій для нових ВК. Телефонуйте мені з 11.

  00 до 19.00гг. з понеділка по п'ятницю, і ми домовимось про час і місце співбесіди. Резюме (бажано українською та англійською, а якщо ні то я читаю різними мовами) приймаю по e-mail, в Скайпі, Телеграмі, Вайбері, Фейсбуці або в офісі компанії.

  Співбесіда / конкурс відбудеться за адресою, зазначеною нижче, або віддалено онлайн. Коли Ви телефонуєте, прохання, - представитися, назвати свої питання і говорити чітко та лаконічно у справі, бо це буде Вашою першою перевіркою.

  Адреса офісу : Київ, бульвар Дружби Народів 17А, оф. 42 (1-й поверх, код домофона 39 В), поруч зі станцією метро Дружби Народів заїзд з вулиці Чеська.

  При собі мати : тверезу голову, роздруковане резюме, паспорт, рекомендації та інші соціальні медальки (при наявності). Контактна особа : Дмитро Юрійович Асмогілов.

  Можете мене знайти в Скайпі, Вайбері, Фейсбуці, Телеграмі за вказаним номером

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява