Помощник руководителя
Обелиск (ФЛП Фертюк В.В.)
Украина, Хмельницкий
12 годин тому
source : Jobs.ua

Компанія ОБЕЛІСК найбільший виробник виробів з граніту(пам’ятників) у м.Хмельницькому запрошує на роботу помічника керівника для роботи в соц.

мережах Фейсбук ,Інстаграм.Наш сайт obelisk.km.ua Сторінка в фейсбук fecebuook.com / obeliskkm Інстаграм instagram.com / obelisk.

km.uaЦе робота для цілеспрямованих людей які бажають навчатися і розвиватися і готові для експериментів. Це стартова площадка для керівних посад.

Рівень заробітної плати від 5000грн і може досягати до 10000 грн.Вимоги до кандидата. Вища освіта незакінчена вища освіта Приємна ,доглянута зовнішність Вік до 35 років Грамотна мова при ділових переговорах Вільне спілкування Російською Українською мовами та грамотний правопис.

Впевнений користувач в соц. мережах Фейсбук, Інстаграм Знання Фотошоп ,Корал(бажано) Знання ПК Вміння навчатись і працювати на результатВаші обов’язки.

Виконання поточних завдань керівника Спілкування з клієнтами по телефону Ведення сторінок в соц. Мережах Написання постів та рекламних кампаній Наші переваги Навчання за рахунок компанії Гнучкий графік роботи Офіс у центрі міста Молодий колектив Велика кількість напрямків розвитку для самореалізації Високі показники росту компанії ,що гарантує вам стабільний заробіток Колектив успішних людей націлених на результат,готових завжди на допомогу і підтримку Навчальні тренінги Фейсбук, Інстаграм, Чат боти,Месенджери.

Мріяли про достойну роботу ? Тоді вам до нас !!! Телефонуйте та присилайте резюме і ми обов’язково вас запросимо на співбесіду.

obeliskinform gmail.com 096 445 64 47.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява