Асистент(ка)
Копитко Нестор Адрійович
Украина, Львов
6 днів тому
source : Jobs.ua
 • Основне : виконувати чітко сформульовані завдання в площинах проектної роботи, маркетингу компанії та внутрішніх бізнес процесів;
 • приємно почуватись в контексті цього всього.Про нас : Zrobleno Solutions заснувались більше трьох років тому, колектив до 10-ти осіб, основні напрямки роботи автоматизація процесів продажів, маркетингу, розробка сайтів, чат-ботів.

  Клієнти SMB, стартапи з України та світу. Наш сайт не знайдеш, бо ми переробляємо, але загуглити можеш!Приклади завдань : Упакувати матеріали для клієнта в pdfВпорядкувати дані в сервісах компаніїОформлення звітів з виконаної роботи спеціалістами акт виконаних робітПарсинг / пошук інформаціїЗміна, створення, оформлення брифів / комерційних пропозицій та інших документівРедагування текстівПошук підрядників на визначені завданнВимоги : Досвід роботи з Google-сервісам : календар, документи, таблиціCanva або інший візуальний редакторГрамотна письмова мова українська, російська (для іноземних клієнтів з країн Балтії тощо).

  Прийнятна англійська.СистемністьВласний ноутбукВід 20-ти роківПрофіти : Навчання з проектного управлінняШвидке влиття в IT бізнес-середовищеОтримання практичного досвіду у веденні документів, IT-сервісах, маркетингу, процесах продажуПотенційна перекваліфікація у проектного менеджера чи ріст до директора напрямкуУмови : Гнучкий графік із частковим перебуванням в офісі Львів.

  Зелена, Кави, чаї, водиАдекватне керівництво, приємний молодий колектив до 25-ти років10 грн / місБудемо тобі раді!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява