Фахівець з продажу у сегменті В2С
Датагруп
Винница, Винницкая область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Датагруп' провідний оператор зв’язку українського ринку телекомунікацій.https : / / www.datagroup.ua / Запрошуємо в нашу команду Фахівця з продажу В2С!Що ми пропонуємо?

 • Офіційне працевлаштування.- Роботу у великій, стабільній компанії.- Можливість професійного та кар'єрного росту.- Медичне страхування.
 • Основні обов’язки : - Активний пошук та залучення клієнтів фізичних осіб.- Виконання планів продажів.- Консультація нових клієнтів фізичних осіб, відносно строків, умов надання послуг компанії та їх вартості.

 • Підготовка та оформлення договорів.- Пошук нових об'єктів концентрації потенційних клієнтів.- Розповсюдження рекламних матеріалів для залучення нових клієнтів.
 • Підготовка звітності. Вимоги до кандидата : - Вища освіта.- Досвід роботи в сфері активних продажів.- Відмінні навички комунікацій і презентації.
 • Орієнтація на результат.- Знання офісних програм.Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії!- Направляючи своє резюме та / або інші документи, пов’язані з працевлаштуванням, Ви надаєте свою згоду ПрАТ Датагруп на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання) Ваших персональних даних.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява