Інженер-електрик, проектувальник
ИнноВиннпром
Винница, Винницкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Основні вимоги : - Вища електротехнічна освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років.- Знання і практичне володіння нормативною базою в області проектування, експлуатації електротехнічного обладнання промислових підприємств.

 • Досвід виконання основних комплектів робочих креслень в галузях : - електропостачання;- силове електрообладнання;- кабельні траси;
 • електричне освітлення;- системи блискавкозахисту та заземлення;- автоматизація технологічних процесів.- Знання ПК : AutoCAD, Компас, MSOffice.
 • Обов’язки : - Розробка проектної документації на різних стадіях проектування.- Робота з суміжними інженерами-проектантами для узгодження загальних рішень.

 • Ведення переговорів з замовником.- Збір початкових даних.Умови праці : - Повна зайнятість;- П’ятиденна робоча неділя (9.
 • 00 18.00)- Можливі відрядження.Резюме надсилати на e-mail : откликнуться або на факс : (0432) 52 08 30

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява