Бухгалтер по заробітній платі
Ден Груп Компані
Украина, Киев
4 днів тому
source : Jobs.ua

У зв'язку з розширенням штату, запрошуємо на роботу бухгалтера по нарахуванню заробітної плати!Вимоги : вища економічна освіта,досвід роботи бухгалтером від 3 років,знання законодавства України в області заробітної плати,досвід ведення ділянки заробітна плата у великій компанії,досвід підготовки і здачі звітності,досвідчений користувач ПК (MS Office), 1С бухгалтерії 7.

7, 8.2 ,уважність, відповідальність, старанність, висока працездатність.готовність до співбесіди онлайн - через скайп / вайбер.

Обов'язки : організація бухгалтерського обліку підприємства в частині обліку заробітної плати, відповідно до умов чинного законодавства,нарахування заробітної плати,розрахунок відпускних, лікарняних, проведення розрахунків при звільненні,підготовка і здача звітів,видача довідок,ведення каси.

Умови : гідні умови праці, оформлення згідно КЗпП, графік роботи - повний робочий день з 09.00 до 18.00 (пн пт.), робота в Святошинському районі.

Якщо Вас зацікавила вакансія, і Ви відповідаєте нашим вимогам - надсилайте своє резюме!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява