Інженер-проектувальник систем безпеки
ООО SECUR GROUP
Киев, Киев
23 годин тому
source : Jobs.org.ua

SECUR GROUP шукає в команду Інженера-проектувальника систем безпеки Ми займаємося технологіями безпеки з 2008-го, тому наш рівень експертизи в даному напрямку один з найсильніших в Україні.

 • Основні вимоги : Вища технічна освіта; Досвід проектування систем безпеки від 2х років; Впевнений користувач AutoCAD, Microsoft Excel (робота з формулами, графіками, функціями);
 • Уміння читати проекти і проектну документацію; Бажано рівень володіння англійською мовою на рівні Pre-Intermediate; Готовність до відряджень.

  Основні задачі : Складання та ведення проектної документації (схеми, креслення, проекти тощо). Проектування систем відеоспостереження, контролю доступу, охоронно-пожежних сигналізацій, комп’ютерні мережі, слабкострумові і силові лінії.

  Виїзд на ознайомлення і збір даних на проектованих об'єктах. Авторський нагляд на об'єкті. Взаємодія з інженерним і монтажним відділами.

 • Для Вас : Участь у стратегічному розвитку компанії та ринку технологій безпеки України у співпраці з професіоналами. Можливість впливати на свій рівень доходу;
 • Офіційне працевлаштування згідно КЗпП з 1 го дня; 100% оплата лікарняних; Відпустка 24 календарних дні на рік + 1 день відпустки на день народження;
 • Оплачувані відрядження; Корпоративне навчання англійській мові; Участь у програмах розвитку персоналу; Видовий офіс у БЦ Форум Плаза, Куренівка. ЗАПРОШУЄМО ДО КОМАНДИ SECUR!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява