Начальник відділу контролю за відшкодуванням ПДВ управління адміністрування непрямих податків та кон
Нова державна служба України
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Кваліфікаційні вимогиОсвіта : ступінь вищої освіти не нижче магістра;Досвід роботи : досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;
 • Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язки- керівництво діяльністю та організацією роботи відділу відповідно до Регламенту ДПС та положення про відділ, представництво відділу у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями в Україні та за її межами;
 • організація та контроль за правомірністю бюджетного відшкодування податку на додану вартість;- розгляд та участь у розгляді звернень (скарг, заяв, пропозицій), у т.
 • ч. повторних, громадян, суб’єктів господарювання, органів державної влади, народних депутатів України та інших по суті порушених питань, у т.

 • ч. правомірності дій посадових осіб ДПС та її територіальних органів, надання відповідей на них, підготовка (за необхідністю) висновків, пропозицій тощо;
 • виконання інших обов’язків передбачених положенням про відділ. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 • Умови оплати праціПосадовий оклад 11 000 гривень.Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року 889-VIII Про державну службу , постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами і доповненнями).

  За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці премія. Термін подачі заявок : 2020-09-13

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява