Заступник головного бухгалтера (ЗЕД)
Сангрейн инвест
Украина, Киев
4 днів тому
source : Jobs.ua

Ведення бухгалтерського обліку реалізації товарів на експорт 2-х підприємств (резиденти) бухгалтерського обліку реалізації на експорт та оплати 1-му нерезиденту- відображення реалізації товарів (експорт) в 1С бухгалтерія.

Контроль за прибутковістю поставок товарів нерезиденту.- формування та надання документів для оплати товарів нерезидентом (контракт, доп.

угода, інвойс і т.д.).реєстрація в ЄРПН податкових накладних на експорт.- валютний контроль по реалізаціям товарів на експорт.

Звірка з валютними відділами банку на предмет стану валютного контролю (закриття ГТД, оплати).Ведення бухгалтерського обліку нерезидента.

 • введення первинних документів щодо надходження товарів, робіт та послуг, реалізацій товарів та послуг (Формування контрактів, доп угод, актів приймання передачі товарів, інвойсів).
 • рознесення платіжних доручень, контроль дебіторської та кредиторської заборгованості.- контроль всіх статей балансу нерезидента.
 • Закриття місяця. Складання фінансової звітності (Баланс, форма 2).надання документів для проведення аудиту нерезидента та супровід проведення аудиту нерезидента (1 раз на рік).

  Авансові звіти.- Виконання функцій головного бухгалтера двох резидентів на час його відсутності. (Декларація ПДВ, Декларація на прибуток, фінансова та статистична звітність.

  Облік заробітної плати по 4- х підприємствах (загальна кількість працівників до 50) Здача звітності по заробітної платі.

 • Підготовка та здача статистичної звітності по 2-м підприємствам (ОПТ, ЗЕЗ)- Надання допомоги іншим працівникам підприємства.
 • Участь у перевірках контролюючих органів;Умови : - Офіційне працевлаштування;- Перспективи росту по посаді та перегляду розміру ЗП із зростанням функціональних обов’язків, ефективності роботи та залученням до інших роектів групи.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява