Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 5 розряду (Павлоградська дільниця)
Укрэнерго
Павлоград, Днепропетровская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна енергетична компанія "Укренерго" запрошує в свою команду фахівця на посаду Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 5 розр.

Павлоградська дільниця Групи ліній. Основні задачі : Виконання комплексу робіт з капітального ремонту повітряних ліній електропередачі.

Виконання комплексу робіт з технічного обслуговування повітряних ліній електропередачі. Виконання робіт в зоні дії наведеної напруги (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

Виконання робіт стропальника (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

Виконання робіт з робочих платформ підйомників (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

Виконання робіт на висоті та верхолазних (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт).

Виконання робіт з електроінструментом, механічними пристосуваннями та гідравлічним обладнанням. Виконання робіт бензопилою, кущорізом, мотокосою та бензорізом.

Вимоги : Бажання професійного росту. Навички бригадної (колективної) роботи. Психологічна та фізична витривалість. Повинен мати загальне уявлення про повітряні лінії електропередачі та їх конструктивні особливості (опори, проводи, троси, механізми та пристрої).

Повна або базова, загальна середня, професійно-технічна та вища освіти Стаж роботи за професією не менше 1 року та III група з електробезпеки.

Умови праці : Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії передбачені КЗпП та Колективним договором. П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя).

Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії. Стабільну роботу з реальною можливістю кар'єрного розвитку та професійного зростання.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява