Геодезист (судовий експерт)
Харківський міський центр зайнятості
Украина, Харьков
4 днів тому
source : Jobs.ua

В науково-дослідний інститут терміново потрібен Cудовий експерт (ГЕОДЕЗІСТ).Опис вакансії В лабораторію будівельно-технічних досліджень на посаду судового експерта запрошуються випускники закладів вищої освіти за напрямком підготовки в галузі "ГЕОДЕЗІЯ та ЗЕМЛЕУСТРІЙ (Землеустрій та Кадастр)", а також особи, які мають практичний досвід роботи за вказаною спеціальністю.

Вимоги : Вища технічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста, магістра.Досвід практичної роботи від 2-х років.

Умови праці : Офіційне працевлаштування, повний соц. пакет. Заробітна плата від 10000 грн. (оклад + надбавка за вислугу років+ премії).

Графік роботи : 5-ти денний робочий тиждень з понеділка по четвер з 08.30 до 17.15, п’ятниця з 08.30 до 16.00.Обов’язки : Ідентифікувати та пояснититермінологію з геодезії та землеустрою.

Описувати, інтерпретувати та обгрунтовувати законодавчі і теоретичні бази, володити методами здійснення землеустрою, моніторингу земель.

Бажано мати навики роботи з геодезичними приладами.За більш детальною інформацією дзвонити по тел. ...04(понеділок-п'ятниця з 09.

00 до 17.00), Марина Вячеславівна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява