Кастелян (хостес) у "ТК Буковель"
CARTEL
Украина, Яремче
1 днів тому
source : Jobs.ua

Шукаєш роботу проте всі вимагають досвіду??Холдинг CARTEL лідер у сфері харчування та розваг на території ТК Буковель запрошує на роботу хлопців на посаду - костилян.

Друже, ти мрієш працювати в успішній великій компанії? Тоді тобі до нас! Навіщо шукати пригод закордоном залишайся вдома!Молодий дружній колектив, навчання та програма лояльності вже зачекалися саме на тебе.

Читай далі, або одразу надсилай резюме чи телефонуй. Не зволікай адже хтось робить це прямо зараз доки ти ще читаєш цей текст!Посадові обов’язки : - зустріч гостей у СПА-комплексі - видача рушників та халатів для гостей комплексуВимоги : - вік 18 - 28 років- доглянутий зовнішній вигляд, комунікабельність, стресостійкість- готовність працювати та проживати на території ТК Буковель .

Ми пропонуємо : -постійну або сезонну роботу на території ТК Буковель -графік роботи 24 / 6-гідну заробітну плату-безкоштовне проживання та харчування-корпоративні знижки на послуги курорту-робота в дружній та молодій команді однодумців-професійний ріст-можливість кар'єрного зростання.

Нові кар'єрні висоти, можливість проявити свої сильні професійні сторони, робота в оточенні казкових карпатських гір ласкаво просимо в сім'ю CARTEL!

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява