Продавець-консультант
ООО «Мережа магазинів «Дніпро-М»
Ирпень, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Dnipro-M міжнародний бренд інструментів для будівництва та ремонту. Понад 300 фірмових магазинів розташовані по всій території України.

І це тільки початок! Наша філософія допомагати людям покращувати світ навколо себе. Наша місія давати людям доступний, надійний і зручний інструмент, яким ми користуємось самі! Dnipro-M сама амбітна і цілеспрямована команда співробітників.

Обов'язки : Допомагати відвідувачам магазину обрати свій інструмент DNIPRO-M Показувати покупцям обладнання у дії у наших тест-зонах Оформлювати покупки Ми шукаємо : Привітних, працьовитих бажаючих заробляти і розвиватися Без досвіду роботи.

Ми всьому тебе навчимо Ми пропонуємо : Конкурентну своєчасну заробітну плату та кар'єрне зростання Графік роботи з 08 : 00 до 20 00, 4 / 2 Розвиток професійних і особистих якостей у навчальних програмах Business start та Академії Корпоративної Освіти .

Офіційне працевлаштування Англійська за рахунок компанії Корпоративні плюшки

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява