Бухгалтер підрозділу взаєморозрахунків з покупцями
АШАН, Украина
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Ашан один з найбільших рітейлів на ринку України, запрошує в команду Бухгалтера підрозділу взаєморозрахунків з покупцями.

Чим потрібно займатись? Інтеграцією ANS рахунків в AR згідно встановленої процедури Веденням спеціальних проектів (продаж сертифікатів) Відображенням дебіторської заборгованості, доходів та податкових зобов’язань в ORACLE Формуванням актів звірки за послуги та проведення звірок з покупцями Звіркою касових операцій, РРО Врахуванням надходжень по банківській виписці Аналізом планінгу платежів та проведенням взаємозаліків Контролем та аналізом дебіторської заборгованості Оформленням та контролем первинної документації Взаємодією з податковим відділом по формуванню податкових накладних Контролем за поверненням переплат постачальникам та відображення в системі ORACLE Це про Вас?

мають досвід роботи в рітейлі (бажано) або на ділянці доходів вміють приймати рішення та працювати на результат є впевненими користувачами Exсel,1С З нами Ви зможете : Офіційно працевлаштуватись жодних конвертів, 100% біла зарплата Отримувати індивідуальні та колективні премії Отримати соціальний пакет : медичне страхування, пільгове харчування Мати право на всі види відпусток.

які гарантовані законодавством Навчатись та ділитись досвідом Долучитись до добрих справ : благодійні акції та ініціативи

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява