Головний спеціаліст відділу внутрішнього комплаєнс контролю юридичного департаменту
Нова державна служба України
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВимоги1.ОсвітаВища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.2.Досвід роботиНе потребує.

3.Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою.4.Володіння іноземною мовоюНе потребує. Вимоги до компетентності- Посадові обов'язкиУчасть у забезпеченні організації роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Комісією та її відокремленими структурними підрозділами, їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.

Участь у забезпеченні надання правової допомоги структурним підрозділам Комісії з питань щодо застосування законодавства з метою мінімізації комплаєнс-ризиків в Комісії.

За дорученням начальника відділу розгляд документів, що надійшли до відділу, якісно та у встановлений термін підготовка проектів відповідей та здійснення інших дії щодо виконання цих документів.

Участь у підготовці матеріалів стосовно інформаційного забезпечення розгляду на засіданнях Комісії, Комітетах НКЦПФР, нарадах та обговореннях питань щодо підвищення ефективності управління комплаєнс-ризиками, реалізації комплексу заходів.

Інформування начальника відділу про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно-правових актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.

Внесення начальнику відділу пропозицій щодо удосконалення організації роботи відділу.Участь у розробці, актуалізації та впровадженні внутрішніх документів НКЦПФР з питань корпоративної етики, протидії корупції, конфлікту інтересів.

Підготовка проекту та участь у реалізації положень Політики внутрішнього комплаєнс контролю в НКЦПФР.Підготовка проектів відповідей, в межах компетенції, на запити (звернення) фізичних та юридичних осіб, а також державних органів, депутатські запити (звернення), адвокатські запити, запити арбітражного керуючого (ліквідатора), в тому числі на запити про надання публічної інформації.

Проведення постійного моніторингу дотримання Політики внутрішнього комплаєнс контролю в НКЦПФР структурними підрозділами та посадовими особами НКЦПФР.

Виконує інші доручення керівництва. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуна період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину Умови оплати праціпосадовий оклад 8500,00 грн.

надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України Про державну службу (3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу),надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами),інші виплати, премії у разі встановлення Термін подачі заявок : 2020-11-04

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява