Помічник керівника
Touche`
Украина, Тернополь
5 днів тому
source : Jobs.ua

Вакансія : Помічник керівникаРобота в м. Тернопіль або КиївКомпанія Touche&#; одна з топових івент-агенцій в нашій країні, яка протягом 10 років займається організацією заходів преміум-класу.

На нашому рахунку більше масштабних івентів в різних містах України з бюджетами від $ до $.На даний момент ми виходимо на європейський ринок з можливістю реалізації проєктів за кордоном.

Чому кращі кадри хочуть працювати саме в нашій компанії? - можливість заробляти більше $ в місяць- регулярне навчання- работа в комфортному офісі та дружному колективіВ нашій компанії є можливість : - професійного зростання- впровадження та реалізації Ваших ідей та проєктів в рамках роботи нашої компаніїФункціональні обов’язки особистого помічника керівника : - формування та контроль графіку робочого дня керівника.

Фіксація та нагадування про заплановані зустрічі, дзвінки, івенти, дедлайни- організація робочих та приватних поїздок керівника (купівля квитків, бронь готелів тощо.

 • участь в поїздках при потребі- ведення протоколів зустрічей та нарад, контроль виконання доручень, розсилка повідомлень, перевірка робочої.
 • пошти, підготовка документації до зустрічей- складання звітів по показниках продажів, результатах роботи рекламних кампаній тощо- забезпечення робочого місця керівника та його діяльності (купівля необхідних речей, забір посилок, приготування напоїв та інші термінові дрібні доручення)- зустріч клієнтів, гостей офісу- прийом, сортування, розподілення пошти, вхідних дзвінків- пошук та обробка необхідної інформації, товарів- надання інформації, необхідної для роботи бухгалтера- представлення інтересів керівника в різних інстанціях, організаціях, інформування про результати зустрічейОбов’язково : - середня технічна або вища освіта- знання української та російської мови в досконалості- можливість роботи у вихідні дні- продвинутий користувач ПК- знання ділового етикету- грамотне письмове та усне мовлення- гарні навички планування та комунікації- вміння працювати з великим об’ємом інформації, в умовах зжатих термінів- навички ведення ділової перепискиВітається : - знання іноземних мов- досвід роботи в івент-сфері- досвід роботи на даній посадіМи хочемо, щоб нашим працівникам було комфортно працювати і, щоб вони росли разом з компанією, тому ми на всіх етапах співпраці допомагаємо та підтримуємо один одного.

  Надсилайте нам своє резюме на пошту office.touche gmail.com

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява