Технолог (промислове виробництво, машинобудування, металоконструкції)
Новодружеський механічний завод
Лисичанск, Луганская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : Освіта : вища технічна. Досвід роботи не менше 4 років в сфері прмислового виробництва / машинобудування / металоконструкцій.

Вміння роботи з ПК, досвід роботи з GoogleDocs, GoogleSheets або MS Office : Word, Exel.Умови роботи : Офіційне працевлаштування.

Можливість для професійного розвитку. Компенсація транспортних витрат на проїзд, оренду житла у випадку переїзду.Обов’язки : 1.

Пропрацьовування КД для підготовки до роботи виробництва вибір виробничого обладнання для виготовлення закладених в КД деталей, розрахунок норм витрат сировини, матеріалів, інструментів.

2. Складання технологічних карт і внесення в електронну систему.3. Замовлення та підбір технологічної оснастки для виготовлення деталей.

4. Технологічний супровід виробництва.5. Розробка схем складування, пакування і транспортування готової продукції.6. Контроль за відвантаженням готової продукції замовнику (оформлення супровідної документації))

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява