Менеджер по роботі з клієнтами (HoReCa, бек-офис)
ТС ПЛЮС
Одесса, Одесская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія ТС ПЛЮС , що здійснює свою діяльність в декількох напрямах : власний імпорт, дистрибуція, HoReCa та роздрібна торгівля алкогольними напоями та продуктами харчування (національна мережа гастромаркетів WINETIME), запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію Менеджер по роботі з клієнтами.

Ми шукаємо : Системних і енергійних, освічених і впевнених у собі кандидатів, які мають бажання працювати на результат та професійно розвиватися.

Ми цінуємо активність, комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість. Знання англійської мови - вітається! Додаткова перевага - знання алкогольного ринку.

 • Обов'язки : - прийом і обробка замовлень (від клієнтів);- перенесення замовлень в систему;- зворотний зв'язок з Торгової точкою;
 • взаємодія з водіями (контроль доставки);- звірка з контрагентом (акти звірки);- своєчасне попередження менеджера про позиції, які закінчуються;
 • пошук альтернативних позицій (заміна позицій, які закінчуються);- підписання договірної документації в офісі. Ми пропонуємо : - Можливість працювати і розвиватися в стабільній компанії;
 • Конкурентний рівень заробітної плати (оклад +%);- Перспектива зростання і розвитку;- Офіційне працевлаштування;- Робота в молодому та дружньому колективі.
 • Якщо Вас зацікавила вакансія, надсилайте резюме із зазначенням очікуваного рівня заробітної плати. До зустрічі!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява