Продавець-консультант мобільних телефонів та аксесуарів
Світ Мобільних Аксесуарів
Украина, Львов
2 днів тому
source : Jobs.ua

Ти любиш спілкування і фанатієш від нових гаджетів? Почуваєшся комфортно у сфері техніки? Бачиш себе майбутнім керівником?

 • Тоді тобі до нас!Ми пропонуємо навчання та професійний кар'єрний ріст від продавця-консультанта до керівника магазину!Працюючи у нас, ти отримаєш : Дружній колектив;
 • Кар'єрний ріст;Оплачуване стажування;Зручний графік роботи;Гідну оплату праці;Навчання та професійний розвиток.Вимоги до тебе : Впевнений користувач ПК;
 • Навики та бажання спілкуватися з людьми;Відповідальність;Вітається досвід роботи в сфері продаж та сервісному обслуговуванні мобільних телефонів.

  Якщо у тебе немає досвіду роботи- не біда! Головне ШАЛЕНЕ БАЖАННЯ, а ми допоможемо тобі реалізуватись.Якщо хочеш стати частиною нашої команди, надсилай резюме.Ми чекаємо саме на тебе!

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява