Керівник відділу маркетингу напрямку "Посуд"
Юг-Контракт
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо до команди Керівника відділу маркетингу напрямку Посуд департаменту маркетингових комунікацій. Хто ми? Юг-Контракт один з найбільших non-food дистриб’юторів, 25 років на ринку України.

Компанія має мультипродуктовий портфель до якого входять понад 20 тисяч найменувань товарів і понад 200 брендів. Наші представництва розташовані у всіх регіонах України, що дозволяє забезпечувати однаково високий рівень обслуговування клієнтів, як в Києві, так і будь-якому регіоні країни.

Ми шукаємо талановитого Керівника відділу маркетингу напрямку Посуд , який буде : Розробляти комплексну стратегію просування всесвітньовідомих та власних торгових марок напрямку на ринку України Формувати та реалізовувати плани маркетингових активностей Аналізувати ринок Розробляти цінове позиціювання Проводити якісні і кількісні дослідження Приймати участь у запуску нових продуктів Бюджетувати та взаємодіяти з вендорами щодо планування та використання маркетингових бюджетів Аналізувати ефективність маркетингової діяльності Розробляти та втілювати трейд-маркетингові активності Відстежувати і корегувати досягнення ключових бізнес показників по брендам : маржинального доходу, обсягу продажів, частки ринку, KBIs брендів Відповідати за ефективність маркетингової діяльності Управляти командою групи маркетингу Досвід роботи в маркетингу від 5 років (обов'язковий досвід на ринку FMCG чи non-food B2C від 2 років)Від кандидата чекаємо : Досвід в проведенні якісних і кількісних досліджень Досвід роботи з мультиканальними комунікаціями (ATL, BTL, Digital, SMM) Досвід в розробці та запуску бренду є обов’язковим ! Досвід управління командою (оцінка, розвиток, навчання, мотивація, постановка цілей, та контроль виконання) Аналітичні здібності Робота з базами даних, зведеними таблицями.

ABC-аналіз, BCG-матриця Проактивна позиція в роботі Комунікабельність Відмінне знання Excel, Power PointЗі свого боку ми забезпечимо : Теплий прийом і приємну робочу атмосферу Роботу в компанії з сильною корпоративною культурою, згуртованою командою, відкритими комунікаціями, підприємницьким підходом, налагодженими бізнес-процесами Цікаві завдання, можливість професійного і кар'єрного розвитку Можливості для реалізації проектів : власна продакшн-студія, відділ дизайну, виробництва, BTL-агенція Конкурентний рівень доходуВакансія актуальна вже зараз.

Не чекайте кінця карантину, надсилайте резюме!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява