Водій з власним авто в службу доставки (центр міста)
MAFIA, Сеть ресторанов
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Водій з власним авто в службу доставки (центр міста), щотижнева виплата. Ми - велика національна мережа ресторанів. Ми шукаємо захоплену своєю професією людину, яка стане членом команди і розділятиме наші цінності.

Для нас не важливе твоє місце проживання, освіта, вік, стать. Головне - це твоя любов до людей і бажання працювати! Головні вимоги : Наявність прав категорії В Наявність свого легкового автомобіля (газ) Обов'язки : Доставка страв японської й італійської кухні в найближчих районах до місця роботи.

 • Чому ми? Конкурентний рівень заробітної плати - почасова оплата + за замовлення; Оплата палива на проїзд з дому до роботи з роботи додому - 10 км за зміну;
 • Графік роботи : 4 / 2, 5 / 2 по 12 годин; Соціальний пакет - оплачувана відпустка 24 дні в році, оплачувані лікарняні; Безкоштовне, смачне 3х разове харчування;
 • Корпоративний зв'язок, видача зимової, літньої й міжсезонної форми.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява