Middle Full Stack Engineer (React.js / Node.js)
Binerals
Украина, Днепр
4 дня назад
source : Jobs.ua

Ми будемо раді бачити у своїй команді досвідченого Full Stack Engineer для роботи над проектом, який вже приностить прибуток.

Шкаємо кандидада із Дніпра або ремоутBinerals це IT-компанія, що надає бізнес-рішення з повним циклом розробки.Що ми очікуємо : * 2+років досвіду роботи Full Stack Engineer.

 • Досвід роботи із React.js та Node.js* Добре знання MySQL* Досвід створення масштабованих системЩо потрібно робити : * Участь у створенні нових функціоналів продукту* Розробка архітектури системи.
 • Участь в обговоренні кращих рішень для проектуРозмір та структура команди : Зараз команда складається з 2 Backend, 2 Fontend розробників, дизайнера та РМПроект : система комунікації для В2В сфери*+ повідомлень на день*+ активних операторів щоденно*Мультимовні сервіси*Клієнти з усього світу*Складна система Live-моніторингуПро нас : *Ми компанія без бюрократії, з можливостями для розвитку професійних навичок та впровадження своїх ідей у проект*У нас гнучкий графік (початок р.
 • д 8 : 00 12 : 00, кінець р.д. 17 : 00 21 : 00)*Формат роботи - ремоут або в офісі в центрі Дніпра.*Оплата на рахунок ФОП зафіксована у $*18 робочих днів відпустки, оплачуваний лікарняний*Повний фінансовий та юридичний супровід ФОП*Випробний термін 3 місяці*Безкоштовні курси англійської*Бонуси за рекомендацію друзів.

  Етапи відбору : *Розмова з рекрутером (до 30 хв).*Технічна співбесіда (до 1 години).

  Сообщите об этом задании
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Подать заявку
  Мой email
  Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
  Продолжить
  Форма заявки