Працівник заводу в Польщі
Візова агенція "ПРОСТІР"
Украина, Хуст
1 днів тому
source : Jobs.ua

Запрошуємо на посаду "Монтер електронних компонентів", "Оператор пресу", "Працівник на виготовлення упаковок", "Працівник складу", на підприємство Lg, що займається виготовлення плоских екранів для телевізорів, мобільних телефонів та побутової техніки.

Приїзд з України на 06, 08, 14, 20 серпня.Кандидати на візах та біо, до 55 років, м. Mlawa.Обов"язки, відповідно до відділу : - Монтер електронних компонентів - монтаж компонентів на продукційну лінію, укладання матеріалу, монтаж зв'язок, монтаж TV-Каркас- Оператор пресу - обслуговування пресу, викладка деталей на монтажні лінії, очищення деталей, складання деталей, проклейка деталей.

 • Працівник на виготовлення упаковок - склеювання картону, сканування, подача матеріалу на лінію (пінопласт, підставка, картон, аксесуари)- Працівник складу - підготовка товарів для відправки в магазини, упаковка товарів стрейч-плівкою і маркування, мінімальне транспортування товару, контроль якості упаковки товару, перепакування товару в разі пошкодженої упаковки, пдготовка пакувальних матеріалів (палети, плівка, етикетки)Умови роботи : 13,60 zł / год нетто.
 • Робота в дві зміни по 8-12годин, можна працювати понаднормово. Житло - 150 - 250 зл / міс. На роботу / з роботи - возить фірмовий автобус- Безкоштовно

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява