Хімік-лаборант
Кернел, Группа компаний
Староконстантинов, Хмельницкая область
2 годин тому
source : Jobs.org.ua

В Kernel ти унікальний! Шукаєте роботу? Kernel найкращий роботодавець України і лідер українського агросектора. Ми вирощуємо зернові та виготовляємо соняшникову олію, яку експортуємо у понад 80 країн світу! Ви знаєте нас за брендами Стожар , Щедрий Дар , Чумак .

Наша мета стабільне лідерство і побудова потужної команди, яка готова змінювати уявлення про сучасний аграрний бізнес. Ми створюємо умови, в яких хочеться працювати і досягати більшого, даємо надійне фінансове підґрунтя і турбуємося про безпеку кожного.

Що на вас чекає : Інноваційна компанія Амбітні проекти Кращий роботодавець Гідна оплата Професійна команда Визнання вкладу Поле діяльності : Ведення вхіднохімічних режимів (ВХР) водопідготовки заводу, оборотного циклу з градирнею, котлів ВІНК, Турині, газових котлів та водопідготовки згідно вимог режимних карт Уміння виконувати лабораторні аналізи води, пару Калібрування лабораторних приладів Уміння працювати з лабораторним посудом, приладами Уміння готувати розчини, реактиви Бажаний досвід : Готовність до навчання, уважність, вміння чітко виконувати поставлені завдання, відповідальність Навички роботи на персональному ком'ютері Досвід експлуатації газоспоживаючого обладнання (вітається).

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява