Заступник начальника управління-начальник фінансово-економічного відділу управління фінансових ресурсів
Департамент капітального будівництва, містобудування та архітектури
Черновцы, Ukraine
46 хвилин тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги :

Освіта

Вища економічно-фінансового спрямування. Магістр (у разі, коли особа, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії Б , здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу XV Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про вищу освіту , така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра).

Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

В олодіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

Обов’язки :

1. Здійснює керівництво діяльності відділу :

 • встановлює та розподіляє між працівниками відділу посадові обов’язки;
 • контролює виконання посадових обов’язків відділу;
 • надає пропозиції щодо заохочення працівників відділу або притягнення їх до дисциплінарної відповідальності;
 • забезпечує дотримання працівниками відділу правил внутрішнього службового розпорядку та виконавчої дисципліни.
 • 2. Надає пропозиції до поточних та перспективних програм капітального будівництва, по об’єктам де Департамент виконує функції замовника, складає титула об’єктів будівництва і подає їх на затвердження в установленому порядку.

  3. Контролює перевірку наданих підрядними організаціями договірних цін, актів виконаних робіт форми КБ-2в, КБ-3, а саме : застосованих показників для обчислення загальновиробничих витрат, правильності нарахування показників прибутку, адміністративних витрат, перевезення та відрядження працівників, тимчасових споруд та будівель, розрахунку кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) об’єктів за рахунок бюджетних коштів з відповідними підтверджуючими документами, а також нарахування податків, зборів, обов’язкових платежів, правильності підрахунку сум глав.

  4. Забезпечує своєчасне відкриття фінансування на будівництво об’єктів, споруд, з наданням Головному управлінню державної казначейської служби кошторисів, планів асигнувань по держбюджету, місцевим бюджетам, титулів об’єктів будівництва, які погоджуються головою облдержадміністрації або його заступниками та затверджуються директором Департаменту.

  5. Складає штатний розпис, кошторис витрат (фінансовий план), перелік його змін по Департаменту та подає на затвердження у встановленому порядку.

  6. Готує проєкти :

 • розпоряджень обласної державної щодо фінансово-економічної діяльності Департаменту, як розпорядника коштів;
 • листів та всю необхідну інформації Департаменту фінансів обласної державної адміністрації щодо передбаченого фінансування на чергових сесіях обласної ради.
 • 7. Складає заявки з фінансового забезпечення на об’єкти, де Департамент виступає головним розпорядником коштів та надає звіти Департаменту фінансів обласної державної адміністрації щодо об’єктів соціально-економічної сфери.

  8. Щорічно надає пропозиції до бюджетного запиту по капітальним видаткам (КЕКВ 2110, КЕКВ 2300) до кошторису Департаменту.

  9. Складає та в установленому порядку погоджує фінансові кошториси по об’єктах, де Департамент визначено головним / нижчим рівнем розпорядником коштів.

  10. Формує Перелік об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ та Сокирянського району, фінансування яких здійснюється згідно з Титулом будови, звітує філії ПрАТ Укргідроенерго про фінансування об’єктів соціально-економічного призначення м.

  Новодністровськ та Сокирянського району.

  Умови оплати праці :

  Посадовий оклад складає 7800,00 грн, надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці державних органів (із змінами), інші надбавки, доплати та премії відповідно до законодавства.

  Повна зайнятість, державна служба (на період відпустки основного працівника за доглядом за дитиною до 18 лютого 2023 року).

  Попередня співбесіда.

  Призначення на посаду за результатами конкурсу відповідно до Закону України Про державну службу .

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява