Начальник контрольно-ревизионной группы
Торговий дім "Гідросила", ПрАТ
Украина, Кропивницкий
1 днів тому
source : Jobs.ua

Група підприємств Гідросила - один із найпотужніших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем у Східній Європі запрошує взяти участь у конкурсі на посаду керівника контрольно-ревізійної групи.

Завдання та обов’язки : Здійснює відповідно до чинних інструкцій і положень планові і за спеціальними завданнями документальні ревізії господарсько-фінансової діяльності підприємств.

 • Своєчасно оформлює результати ревізії і подає їх до керівництва для вживання необхідних заходів.Вимоги : Повна вища освіта (магістр);
 • Досвід роботи бухгалтером-ревізором не менше 5 років;Досконале володіння бухгалтерськими, звітними та офісними програмами (1С-7,1С-8, M.

  E.Doc (Медок), MS Excel, тощо);Готовність до відряджень.Умови роботи : Сучасний, комфортний офіс. П'ятиденний робочий тиждень з 8 до 17 години з обідньою перервою.

  Офіційне оформлення за трудовою книжкою, соціальне забезпечення по трудовому законодавству, відрахування до фондів, оплата відпусток і лікарняних.

  Основна і додаткова відпустка 30 календарних днів. Своєчасна виплата заробітної плати. Безкоштовна корпоративна база відпочинку, безкоштовні медогляди за програмою Онко-СТОП , матеріальна допомога хворим.

  Резюме надсилати на e-mail : sk kpk.net.ua (відповідь обов'язково буде).Звертатись : вул. Братиславська, буд. 5. Прохідна заводу Гідросила , телефон 16-12.

  Телефон : (0522) 39-16-12, 066-219-64-31 (Viber) (Юрій Анатолійович).

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява