Грузчик в мясной цех
Фора, ТОВ
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись!Ми успішно розвиваємось з 2002 року.Драйв наш стиль життя, який народжує натхнення.Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами.Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди.Запрошуємо відповідального, готового до фізичної праці ВАНТАЖНИКА приєднатися до команди нашого м’ясного цеху.

Разом з нами ти будеш навчатися та розвиватися у команді однодумців.Для працевлаштування потрібно мати флюорографію.Ми гарантуємо : - ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату- Допомогу з ЖИТЛОМ- ОФІЦІЙНЕ працевлаштування- Можливість КАР'ЄРНОГО зростанняВ нашій команді Ви будете : - Займатися навантажувально-розвантажувальними роботами- Розміщувати м’ясо в холодильнику- Здійснювати подачу м’яса в цехЗ усіх питань телефонуйте : +38099 933 64 63 Вадим СергійовичТвоя кар'єра чекає на тебе!Приєднуйся до команди професіоналів!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява