Аналітик баз даних
Первый Украинский Международный Банк, ПАО / ПУМБ
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Перший Український Міжнародний Банк - великий і надійний приватний банк, який вже більше 25 років працює на українському фінансовому ринку, запрошує приєднатися до своєї професійної команди.

Вимоги до кандидата : - Освіта : вища (технічна вітається).- Додаткова освіта, сертифікація : вітається.- Розуміння концепції сховища даних DWH.

 • Гарне базове знання SQL, бажано T-SQL.- Вітається досвід роботи з BI-системами.- Вітається розуміння роботи ETL-систем.
 • Вітається досвід роботи з СУБД : MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL.- Такі якості, як відповідальність, старанність, а також уважність можуть компенсувати прогалини в незнання деяких технологій : )Основні функціональні обов'язки : - Реалізація аналітичних звітів і вибірок даних- Реалізація BI звітів, а також візуалізація даних- Робота з регламентним оновленням даних- Розробка автоматизованих звітів- Автоматизація існуючих аналітичних процесівМи пропонуємо : - Офіційне працевлаштування (трудова книга);
 • Білу заробітну платню (ставка+бонус);- Робота в історичному центрі Києва (м. Контрактова)- Дружний і професійний колектив- Підтримка ментора на період адаптації- Цікаві та різнопланові завдання і проекти, що реалізуються із застосуванням сучасних підходів і технологійПриєнуйтесь до нашої команди.
 • Телефонуй за номером : 093-550-55-99. До зустрічі!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява