Менеджер з продажу (Advertising, HoReCa)
Дженезіс+, ТОВ
Львов, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Потрібні гроші після карантину? Зараз гарантуємо оплату праці кожного дня - жодних затримок по виплатам. Genesis+- це компанія по створенню і просуванню рекламних проектів у сфері розваг та ресторанного бізнесу.

Завдання компанії : залучення клієнтів для наших партнерів і збільшення конкурентоспроможності на ринку Західної України.

Шукаємо кандидатів на конкурсній основі в нашу молоду команду.Обов'язки : - Няня для клієнтів- Пекучий перець для колег- Планування робочого процесу- Створення індивідуального тексту для продажу- Розробка креативних рішеньВимоги : - Лівша (бажано), бо правша вже є- Мозолі на кінчиках пальців- Вміння працювати, а не зависати в соцмережах- Креативний мозок (зелений в крапочку - томограму з собою)Умови : - Надаємо можливість заробити на чобітки, які не будуть протікати (чи на машину - як вирішите)- Час для обіду - коли шлунок забажає- Смачна кава та чай за рахунок шефа- Офіс в центрі міста, офіційне працевлаштування- Pizza-party кожної п'ятниці - і це я не жартую- Можливість відпочинку за кордоном за рахунок компанії.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява