Провідний спеціаліст
Нова державна служба України
Одесса, Ukraine
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

1.Освіта : Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2.Досвід роботи : Не потребує.

3.Володіння державною мовою : Вільно.

4.Володіння іноземною мовою : Не потребує.

Посадові обовязки

1.Прийняття від розпорядників коштів індивідуальних кошторисів та планів асигнувань, зведених кошторисів та планів асигнувань, розподілу показників зведених кошторисів та планів асигнувань та взяття на казначейський облік.

2.Здійснення контролю за виконанням кошторисів доходів і видатків, планів асигнувань шляхом звірки з залишками невикористаних асигнувань.

3.Забезпечення попереднього контролю за витрачанням коштів загального і спеціального фондів розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів на предмет цільового використання коштів, доцільності та ефективності витрат.

4.Здійснення касового виконання державного та місцевих бюджетів за видатками із загального та спеціального фонду шляхом обліку бюджетних зобов’язань і бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів безпосередньо на користь суб’єктів господарської діяльності, які надали послуги та / або виконали роботи розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів.

5.Звірка підписів і печаток на розрахунково платіжних документах із зразками підписів і відбитком печатки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів зазначених у картці із зразками підписів та відбитка печатки, поданих розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

6.Здійснення операцій щодо виконання платіжних доручень розпорядників одержувачів бюджетних коштів на підставі підтвердних документів, зареєстрованих бюджетних зобов’язань відповідно до розпису державного та місцевого бюджетів і кошторисів розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та наявних залишків на рахунках.

7.Ведення обліку бюджетних зобов’язань розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів у системі Є-Казна .

8.Складання попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства.

9.Надання відповіді на листи та запити, що надходять від установ, підприємств, організацій та громадян в межах своєї компетенції.

10.Виконання інших функцій відповідно до Положення про відділ обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Умови оплати праці

Посадовий оклад 4 670 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному ст.52 ЗУ Про державну службу , надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.

01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів ( в редакції ПКМУ від 25.01.2018 24), за наявності достатнього фонду оплати праці премія (ст.

50-52 Закону України від 10.12.2015 889-VIII Про державну службу ), надбавка за інтенсивність праці (Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затверджене постановою КМУ від 18.01.2017 15).

Термін подачі заявок : 2021-06-01

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява