Керівник відділу продажу (ЗЗР, МкД, насіння)
VITAGRO, Група компаній
Черкассы, Черкасская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Vitagro Partner входить до групи компаній VITAGRO Вітагро, що спеціалізується на виготовленні і дистрибуції засобів захисту рослин, мікродобрив, насіння, а також найновіших інокулянтів.

Vitagro Partner має 3 власні ТМ : Semelita якісне насіння, Bayton відбірні ЗЗР за канадськими формуляціями, EnerGreen мікродобрива з вийнятковою біодоступністю.

Також Вітагро є екслюзивним дистриб’ютором британських інокулянтів : сухого Premium Inoculant та рідкого Inoculant Premium Forte, і унікального мікоризного інокулянту MycoFix.

 • Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади : Керівника відділу продажу (ЗЗР, МкД, насіння) м. ЧеркасиВимоги : - освіта вища, бажано агрономічна;
 • досвід роботи менеджером з продажу ЗЗР або керівником підрозділу аграрної дистрибуторської компанії від 3 років;- знання клієнтів на території та комунікації з ними, успішний досвід в продажах ЗЗР, МкД та насіння по Черкаській області;
 • навики розвитку команди та підвищення показників її ефективності;- пунктуальність, чесність, бажання навчатись та розвиватись;
 • амбітність, комунікабельність, впевненість у собі;- впевнений користувач ПК, 1С;- Використання власного авто на випробувальний період.
 • Обов’язки : - Виконання плану продаж, виконання плану по прибутку, виконання плану по замовленому товару.- Розвиток господарств в об'ємі закупівель ЗЗР, МкД та насіння.

 • Своєчасна звітність згідно термінів встановлених компанією.- Контроль своєчасної оплати дебіторської заборгованості.- Організація роботи торгової команди, відстежування динаміки роботи команди.
 • Організація навчання та забезпечення професійного розвитку команди.Компанія пропонує : - медичне страхування;- гідний рівень заробітної плати;
 • річні премії;- амортизацію та компенсацію ПММ;- цікаві завдання і амбітні цілі;- робота в колективі однодумців;- корпоративний мобільний зв’язок.
 • Сайт для ознайомлення : https : / / vitagro-partner.com.ua / katalog

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява