Інженер-конструктор
Архітектурна компанія "Конструктив"
Украина, Львов
2 днів тому
source : Jobs.ua

Відкрито додаткову вакансію у зв’язку із збільшенням ринкового попиту на наші послуги.Вимоги : вища освіта, досвід роботи.

Обов’язки : здійснення моделювання, креслення або розрахунки конструкцій зі збірного з / б у спецпрограмах для виготовлення проектної документації.

Умови роботи : повна зайнятість, передбачено навчання працівників і кар'єрний ріст, робота на український та закордонний ринок.

офіційне працевлаштування, соцпакет.Якщо ви розумний, добре мислите, знаєте і любите свою справу, готові вчитися і постійно рости ми з радістю візьмемо вас у наш товариський колектив : ) У нас працюють кращі кадри з усієї України, ми розвиваємося фахово і постійно ростемо : )Шукаємо креативних, позитивних, оптимістичних, стресостійких людей.

Якщо Ви такий і шукаєте роботу або задумувались про її зміну це шанс саме для вас! : )Своє резюме з портфоліо та відгуком на вакансію надсилати нам на імейл :

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява