Лікар-офтальмолог
ООО Новий Зір, Всеукраїнська мережа офтальмологічних клінік
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Провідна мережа медичних офтальмологічних центрів (ОЦ) Новий Зір запрошує до співпраці кандидатів на посаду Лікаря-офтальмолога.

Вимоги : вища медична освіта, наявність сертифікату / інтернатури за спеціальністю офтальмологія досвід роботи не меньше 1 року Особові якості : уважність до деталей, відповідальність, комунікабельність, вміння працювати в команді, дисциплінованість, прагнення до професійного росту Обов'язки : надання офтальмологічних послуг відповідно до стандартів лікування та діагностики первинний, повторний огляд пацієнтів (постановка, обгрунтування діагнозу, консультація, рекомендація щодо лікування) реалізація і контроль ефективності індивідуальних програм лікування ведення медичної документації Умови праці : Графік роботи з 9 : 00 до 18 : 00, 5 днів на тиждень, плаваючі вихідні Соціальний пакет згідно КЗпП Корпоративна програма лояльності Безкоштовне внутрішнє навчання Конкурентоспроможна заробітна плата Команда мрії! Рівень матеріальної винагороди обговорюється при співбесіді, індивідуально з кожним кандидатом.

Надсилайте свої резюме із фото за допомогою кнопки Відгукнутися або на нашу електронну адресу. Будемо раді бачити Вас у нашій команді!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява