Консультант корпоративних продажів автомобілів "Тойота"
Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

ВИМОГИ : успішний досвід роботи з корпоративними клієнтами ОБОВ’ЯЗКОВО! освіта вища уміння вести ефективні переговори документообіг, ведення бази даних CRM ОБОВ’ЯЗКИ : проведення презентацій автомобіля, проведення тест-драйвів консультування клієнтів та продаж автомобілів консультування клієнтів щодо кредитних продуктів та страхування презентація та продаж додаткового обладнання, аксесуарів та послуг документальне оформлення продажу авто супровід клієнтів після продажу формування бази клієнтів та проданих автомобілів УМОВИ РОБОТИ : підтримка від керівника та професійного колективу конкурентний рівень заробітної плати офіційне працевлаштування, щорічна оплачувана відпустка прозора та зрозуміла система мотивації знижки співробітникам на товари та послуги щоквартальне професійне навчання (за рахунок компанії) Адреса офісу : Київ, Столичне шосе, 90 (від м.

Видубичі трансфер до місця роботи) Якщо Ви не отримали від нас зворотний зв’язок по цій вакансії на протязі двох тижнів, Ваше резюме потрапляє в кадровий резерв і коли ми будемо готові запропонувати Вам на розгляд інші вакансії ми Вам зателефонуємо.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява