Менеджер клієнта малого та середнього бізнесу (МСБ)
Кредобанк
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ви в пошуках цікавої роботи в надійній компанії? Хочете долучитись до команди професіоналів і отримувати достойну заробітну плату?

Тоді ми чекаємо саме на Вас! Декілька фактів про KredoBank : Банк з іноземним капіталом, який входить до групи PKO Bank Polski SA Банк з 30-річним досвідом на ринку України.

Наша мережа - 82 відділення у 22 областях України та понад 2000 працівників. Що потрібно робити на посаді Менеджера клієнта малого та середнього бізнесу?

 • Залучати клієнтів МСБ на кредитування; Забезпечувати виконання планів у ввіреному сегменті; Налагоджувати довгострокові та взаємовигідні відносини з клієнтами;
 • Проводити презентацій для клієнтів. Наші очікування : Наявність вищої освіти; Досвід роботи в банку - від 1 року, а саме в кредитуванні юридичних осіб та / або ФОП;
 • Відмінні комунікативні навички, вміння домовлятись з клієнтами; Знання техніки ведення продажу банківських продуктів; Активність, аналітичний склад розуму, ініціативність.

 • Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування; Конкурентну заробітну плату та ефективну систему преміювання; Відпустка - 28 календарних днів та оплачувані лікарняні;
 • Медичне страхування; Навчання та розвиток в міжнародній компанії; Підтримку наставника на період адаптації; Цікаві та різнопланові завдання і проекти, що реалізуються із застосуванням сучасних підходів і технологій.

  Приєднуйтесь до нашої KREDOкоманди!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява