головний спеціаліст
Нова державна служба України
Одесса, Одесская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, спеціальність Право , Правознавство Вимоги до компетентностіВільне володіння державною мовою Посадові обов'язки1.

Здійснює роботу з вивчення та аналізу судової практики розгляду суддями окремих категорій справ, проводить аналіз підстав скасувань судових рішень.

 • 2. Здійснює підготовку довідки щодо проблемних питань при здійсненні суддями судочинства.3. Здійснює підготовку довідки щодо проблемних питань при здійсненні суддями судочинства;
 • контроль відображення достовірної інформації щодо чинності рішень та ухвал суду.4. Забезпечує облік та проходження документів у встановлені строки.

  5. Здійснює інформаційно-довідкову роботу із законодавством. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

  Умови оплати праціНадбавки, доплати та премії, відповідно до статей 50, 52 Закону України Про державну службу Термін подачі заявок : 2020-09-15

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява