Заступник начальника відділу "Молочні вироби" (Теремки)
Metro Cash and Carry
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Дас Іст робота для тих, хто - знається на операційних процесах відділів ТЦ та вміє ефективно ними управляти;- володіє знаннями про Молочні вироби, свіжу випічку, стандарти якості та зберігання, та прагне ділитися цими знаннями з колегами;
 • вміє організувати роботу персоналу відділу, планувати та забезпечувати досягнення результатів;- здатен ефективно управляти товарними запасами, замовленнями та торговельним обладнанням.
 • Нашим управлінцям є, де розігнатися : - 73% наших керівників призначаються з внутрішнього резерву талантів,- програми підвищення управлінської експертизи проводяться кращими експертами ринку України,- ми надаємо кожному керівнику високий рівень довіри, покладаючись на їх підприємницький хист,- для кожного керівника відкрито доступ до міжнародної бази найкращих практик 25 країн METRO AG.

  Звісно, в METRO офіційне працевлаштування, регулярна і прозора винагорода, оплачувані відпустки та лікарняні, страхування, доплата за харчування і німецькі стандарти якості.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява