Системний адміністратор (Інформаційна Безпека)
Подорожник, Мережа аптек
Львов, Львовская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Всеукраїнська мережа аптек Подорожник оголошує конкурс на заміщення посади Системний адміністратор (Інформаційна Безпека) м.

Львів. Основні вимоги до кандидатів : - освіта вища технічна;- Досвід роботи на аналогічній посаді - від 3-х років; Основні обов'язки : - Загальна методологія інформаційної безпеки- Профілактика в області інформаційної безпеки- Адміністрування засобів захисту інформації- Організація антивірусного захисту підприємства, включаючи Endpoint-рішення.

 • Організація протидії вторгненню в мережеву інфраструктуру. - Захист баз даних. - Організація протидії атакам хакерів і фішингу.
 • Виявлення інцидентів інформаційної безпеки. - Організація проведення внутрішніх розслідувань. - Аналітика в області інформаційної безпеки.
 • Ведення звітності. Ми пропонуємо : - Можливість особистісного та професійного розвитку в швидкій амбітній команді;- Корпоративні знижки на медикаменти та медичне обслуговування;
 • Комфортні умови праці;- Офіційне працевлаштування. #Подорожник - лідер можливостей!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява