Рекрутер
SAGA Development
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія SAGA Development входить до ТОП-5 забудовників України. Ми - команда інноваторів та фанатів своєї справи, що хоче змінити ринок нерухомості в Україні та вивести міста на новий рівень якості життя.

Наша місія змінювати міста, через створення екосистеми партнерств з використанням сучасних технологій. Робота в нас тобі сподобається, якщо ти любиш : Експериментувати.

Перевіряти різні підходи та інструменти, аналізувати їх ефективність. Бути креативним. Постійно шукаєш нестандартний спосіб вирішення завдання, щоб бути першим на ринку.

Повністю віддаватися справі. Знаєш, як зробити компанію ефективною та присвячуєш цьому весь свій час. Занурюватись у деталі.

Добре знаєш свого клієнта, знаєш як працює компанія, постійно дивишся на аналітику в пошуках інсайтів. Запрошуємо у свою команду рекрутера.

Основні вимоги до кандидатів : Успішний досвід роботи в рекрутингу від 2-х років Вміння виявляти потреби замовника та складати портрет ідеального кандидата Володіння основними методами пошуку та підбору персоналу Вміння вибудовувати своєчасну, коректну та дружню комунікацію з кандидатами Зацікавленість гідно та якісно представляти інтереси компанії Рівень володіння англійською мовою не нижче Intermediate Уважність та самоорганізованість Високий рівень професійної мотивації Обов'язки рекрутера : Забезпечення повного циклу рекрутингу Супровід кандидатів протягом усіх етапів відбору Надання своєчасного та якісного зворотнього зв'язку кандидатам Підтримання на гідному рівні та участь у подальшому розвитку бренду роботодавця Організація онбордингу нових членів команди Підготовка HR-аналітики Забезпечення автоматизації усіх бізнес-процесів підрозділу Ми пропонуємо : Цікаву та динамічну роботу у великій девелоперській компанії Можливості для самореалізації та професійного розвитку Гідну та своєчасну оплату праці Надсучасний офіс у центрі міста Якщо ви налаштовані працювати на результат та зацікавлені розвиватися разом із професійною командою, очікуємо на ваше резюме з супровідним листом для розуміння ваших очікувань та мотивації.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява