Байєр (жіноче взуття)
Miraton
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

У компанії Miraton, мережі магазинів модного взуття та аксесуарів, відкрита вакансія Байєр жіноче взуття Ми готові довірити Вам важливу ділянку закупівлі і формування асортименту взуття для нашої мережі.

Стань трендсеттером і провідником у світі моди! Ми готові запропонувати : - гідний рівень заробітної плати (за результатами співбесіди)- можливість навчання та професійного розвитку : досвід і допомогу професійної команди, участь в галузевих заходах і форумах, зовнішнє навчання- відвідування виставок : Італія, Туреччина, Китай- дружний колектив професіоналів- корпоративна знижка до 50% на ассортимент товару- офіційне працевлаштування Ми очікуємо від Вас : - досвід роботи в закупівлі або продажах жіночого взуття- знання світових тенденцій моди, трендів- знання брендів жіночого взуття- аналітичний склад розуму- націленість на результат- готовність до відряджень за кордон- розглядаємо кандидатів жіночої статі з 37 (бажано) розміром ноги.

У коло Ваших обов'язків буде входити : - аналіз ринкових трендів і планування колекції на підставі цих даних- відвідування модних виставок і показів в Італії, Туреччині, Китаї- розробка асортиментної матриці- виконання планів закупівель колекцій- контроль виконання термінів поставки колекцій в повному обсязі- ведення переговорів з підрядниками на максимально вигідних умовах для Компанії- аналіз продажів- участь в презентації нової колекції для персоналу мережі Ми чекаємо на ваші резюме з указанням бажаного рівня заробітної плати! Ми обов'язково розглянемо ваше резюме протягом 10 робочих днів і, у випадку позитивного рішення, зв'яжемося з вами, щоб домовитися про співбесіду.

В іншому випадку ви отримаєте листа на пошту з відмовою.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява