Java Developer
Simplicity Recruitment
Odesa, UA
5 днів тому
source : Just Join IT

JavaScript (nice to have)

HTML5 (nice to have)

Angular (nice to have)

Java (advanced)

Naszym klientem jest polska firma informatyczna, zaopatrująca prestiżowych klientów biznesowych w zaawansowane rozwiązania technologiczne.

W związku ze wzrostem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer, która dołączy do zespołu zajmującego się rozwojem i utrzymaniem technologii, umożliwiającej użytkownikowi samodzielne inwestowanie, doradztwo oraz obserwację stanu rynku kapitałowego - naszej rodzimej giełdy, jak i giełd zagranicznych.

Nasz klient zapewnia stabilne i profesjonalne środowisko pracy, z możliwościami nauki poprzez wdrażanie nowych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków :

  • rozwój i tworzenie obecnego oprogramowania dla biur maklerskich w języku Java 8 / 11,
  • prace nad rodziną systemów, wspierających inwestorów giełdowych,
  • praca w zespole zgodnie z podejściem Agile,
  • przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Wymagania pracodawcy :

  • min. 2letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java 8 (lub wyżej)
  • znajomość i umiejętność wykorzystania zagadnień Spring, REST API, JSON, SQL, PostgreSQL,
  • umiejętność pracy w metodyce Agile i Scrum
  • Mile widziane :

    Znajomość : Angular, HTML5, CSS3, JavaScript, Git, Jira

    Pracodawca oferuje :

  • możliwość pracy w 100% zdalnej
  • udział w projektach dla klientów z branży finansowej banki, biura maklerskie, fundusze inwestycyjne
  • możliwość pracy w stabilnym środowisku, nastawionym na rzetelność, uczciwość i zespołowość
  • wsparcie doświadczonego, skutecznego zespołu specjalistów
  • umowę o pracę lub kontakt B2B w zależności od preferencji kandydata
  • bogaty pakiet benefitów, zawierający m.in. pracę w 100% zdalną, szkolenia, dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Benefity :

  • opieka medyczna w LuxMed,
  • Multisport
  • program kefeteryjny,
  • szkolenia,
  • certyfikacje,
  • dofinansowanie studiów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie nauki j.ang online i / lub z lektorem,
  • wyjazd integracyjny (raz w roku dla całego pionu),
  • pracowniczy program emerytalny,
  • karty przedpłacone przed świętami
  • Повідомте про це