Рекрутер
Eskeeper
Днепр, Днепропетровская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Елеваторні системи Eskeeper лідери у виробництві обладнання для зберігання і транспортування зернових. Наш досвіду цій сфері більше 10 років.

 • І в нас чудова новина! Ми шукаемо рекрутера!Яким ми бачимо нашого кандидата : - Має вищу освіту;- У тебе є досвіт роботи в рекрутингу (бажанно від півроку) та бажання розвиватися у данній сфері;
 • Знаєш, як користуватись Google Docs і Google Sheets.Твої обов’язки : - Повний цикл рекрутингу. Співробітнкики офісу та виробництва (пошук та підбір персоналу, проведення телефонних інтерв'ю, тестувань, співбесід);
 • Формування кадрового резерву;Ми пропонуємо : - Стабільну і своєчасну оплату праці, зростання якої буде обумовлене твоїми здібностями та вміннями;
 • Особистісний та професійний розвиток, тренінги за рахунок компанії;- Дружню атмосферу та професійну підтримку з боку коллег hr відділу на робочому місці, веселі корпоративи.
 • Графік роботи : Пн-Пт з 9 : 00 до 18 : 00;- Комфортний та сучасний офіс;Наша локація : м. Дніпро, Запорізьке шосе, 28M.
 • Чекаємо саме на тебе! Приєднуйся до нашого HR відділу.Детальніше про нашу компанію можна дізнатися за посиланнями : https : / / www.

  facebook.com / eskeeper.com.ua / https : / / www.eskeeper.com.ua / https : / / www.instagram.com / es keeper / ?hl ru

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява